Numerologia

Numerologia – system skupiający się na badaniu symboliki liczb, który pozwala na interpretowanie naszej funkcjonalności, zarówno tej wewnętrznej, jak i zewnętrznej, pozwalający na badanie indywidualności ludzkiej w sposób dogłębny, wnikliwy. Wskazuje nam właściwą drogę postępowania, która pozwoli na osiągnięcie harmonii w życiu i spełnienia. Badanie symboliki ujmuje niejako cały wszechświat w symbolach, liczbach, znakach oraz wartościach. Numerologia jest dziedziną, która pozwala nam na uzyskanie informacji na temat istoty ludzkiej, przyczyn jego postępowania, możliwości oraz celów, a także udzielającą wskazówek na temat człowieka i jego natury. Liczby wpływają na nasze życie. Dzięki nim odkrywamy tajniki życia, poznajemy własną indywidualność. Należy jednak pamiętać, że to nie oznacza, że wszystko jest przesądzone z góry, bowiem w istocie to człowiek jest kowalem swojego losu.

Numerologia – interpretacje:

Numerologiczna 1 – osoba ta posiada zdolności przywódcze, które ma niejako we krwi. Nie akceptuje żadnych autorytetów, wzorców, które są nad nią, za wszelką cenę pragnie zachować swoją niezależność oraz autonomię i pozostać na szczycie.

Numerologiczna 2 –osoba ta uważana jest za spokojną, delikatną oraz wrażliwą. Cechuje ją umiejętność słuchania innych oraz udzielania cennych, trafnych rad. Potrafi poradzić sobie nawet w trudnych sytuacjach wymagających wielu poświęceń.

Numerologiczna 3 – osoba ta posiada niezwykłe umiejętności adaptacyjne. Potrafi dopasować się do każdej sytuacji i otoczenia. Jest to osoba towarzyska, komunikatywna i ekspresywna, a jej grono znajomych jest bardzo szerokie.

Numerologiczna 4 – osoba ta jest powściągliwa, poważna, przywiązana do rutyny, dbająca o ład i porządek, a także pracowita, systematyczna i skrupulatna, która docenia wartość pracy. Jest wierna, oddana, o łagodnym usposobieniu, a przy tym ostrożna i godna zaufania.

Numerologiczna 5 – osoba ta posiada olbrzymi pokład energii. Jest bardzo żywiołowa, pełna ruchu, komunikatywna, przez co łatwo nawiązuje znajomości. Jest dobrym mówcą, ale też i słuchaczem. Potrafi rozmawiać na wiele różnych tematów.

Numerologiczna 6 – osoba ta ceni sobie ponad wszystko poukładane, udane życie rodzinne, jest przy tym skłonna do wielu poświęceń dla najbliższych. Łatwo nawiązuje kontakty, jest osobą „do rany przyłóż”. Największą wartością dla niej jest życie w harmonii.

Numerologiczna 7 – osoba ta to urodzony perfekcjonista. Stara się zawsze być najlepsza w tym, co robi. Charakteryzuje ją skrytość, refleksja nad swoim życiem wewnętrznym. Posiada analityczny umysł, a także jest inteligentna, chłonna wiedzy – stawia na naukę przez całe życie.

Numerologiczna 8 – osoba ta jest niezwykle pracowita, konsekwentna i uparta w swoim działaniu, bardzo ambitna, wspina się po szczeblach kariery i realizuje swoje cele życiowe. To urodzony organizator, posiada umiejętności zarządcze. Nawet w trudnych sytuacjach nigdy się nie poddaje.

Numerologiczna 9 – osoba ta ma w sobie wiele pasji, jest bardzo uczuciowa i kieruje się w swoim życiu ideałami. Jej główną zaletą jest nieodparta chęć niesienia pomocy innym, dzielenia się tym, co ma. Jest  skłonna do wielu poświęceń dla dobra innych, obraca się w szerokim gronie przyjaciół i chętnie zawiera nowe znajomości.